Zmarła Krystyna Panczyj-Siwiec

fb_img_1578860863026

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 12 stycznia po ciężkiej chorobie zmarła Krystyna Panczyj-Siwiec. Wspaniała nauczycielka, wychowawczyni, a przede wszystkim osoba ciepła i serdeczna.
Krystyna Panczyj-Siwiec po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Gdańskim pracowała w Liceum Medycznym, Szkole Podstawowej nr 23, III Liceum Ogólnokształcącym. W 2006 roku dołączyła do grona pedagogicznego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Elblągu. Z pasją i zaangażowaniem uczyła fizyki i matematyki kolejne pokolenia uczniów Gimnazjum nr 8 i I Liceum Ogólnokształcącego. Wśród jej podopiecznych możemy odnaleźć laureatów i finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych.
Zapamiętamy Krysię jako pracowitą, uczynną i zawsze otwartą na potrzeby drugiego człowieka, koleżankę. Po przejściu na emeryturę oddała się swojej pasji – podróżom tym w dalekie strony, jak i wycieczkom rowerowym po okolicach Elbląga.
Rodzinie i bliskim zmarłej składamy serdeczne wyrazy współczucia od całej społeczności I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu.
Wystawienie urny z prochami nastąpi 18 stycznia (sobota) o godz. 10.30. Msza św. pogrzebowa rozpocznie się o godz. 11.00 w Katedrze Św. Mikołaja. Po niej nastąpi odprowadzenie Zmarłej do miejsca wiecznego spoczynku na Cmentarzu Komunalnym Agrykola w Elblągu.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie
I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu