Sport

BRĄZOWA Wiktoria20.12

BRĄZOWA Wiktoria

W pierwszym dniu odbywających się w Lublinie w dniach 18-22.12.2018. Mistrzostw Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat uczennica naszej szkoły Wiktoria Domżalska zdobyła brązowy medal MP Juniorów 17-18 lat na dystansie 50 m st. dowolnym, a wśród Seniorek była 6 zawodniczką w Polsce. W finałowym wyścigu  Wiktoria  uzyskała czas 25,55. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

Srebrne piłkarki ręczne07.12

Srebrne piłkarki ręczne

Uczennice naszej szkoły w składzie:
- Karpińska Karolina
- Pichola Wiktoria
- Wichrowska Karolina
- Jankun Weronika
- Popławska Miszela
- Wojda Dominika
- Oracz Nina
-  Błaszczyk Patrizia
- Kurzyńska Anna
- Kinga Rychter
zajęły drugie miejsce w elbląskiej Licealiadzie.

„Z ziemi polskiej do włoskiej…”31.10

„Z ziemi polskiej do włoskiej…”

W dniach od 2 do 11 listopada po raz szósty uczniowie i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego wezmą udział w rejsie po Morzu Śródziemnym żaglowcem „Pogoria”.

Pogoria 201822.08

Pogoria 2018

Zapraszamy na rejs Żaglowcem Pogoria po Morzu Śródziemnym w dniach 02-11.11.2018 r. Zostało tylko dziesięć wolnych miejsc. Kontakt w szkole z nauczycielem Tomaszem  Bartnickim.

Kajaki dla I LO17.03

Kajaki dla I LO

Kajaki zakupione z pieniędzy Urzędu Miejskiego w Elblągu, w ramach Budżetu Obywatelskiego, dojechały właśnie do Elbląga. Pięknie się prezentują na zaprzyjaźnionej przystani "Fala" przy Bulwarze Zygmunta Augusta. Czekamy teraz na lato i zaczynamy zajęcia z turystyki kajakowej.

Niezwykła lekcja w-f09.03

Niezwykła lekcja w-f

W dniu 9 marca 2018r. w klasie 3c odbyła się wyjątkowa lekcja w-f, podsumowująca wcześniejsze zmagania w jakże wdzięcznej dziedzinie sportu, jaką jest gimnastyka.

Uczniowie I LO wśród Najpopularniejszych Sportowców07.02

Uczniowie I LO wśród Najpopularniejszych Sportowców

3 lutego w Hotelu Młyn w Elblągu odbył się Bal Sportowca, podczas którego po raz dwunasty przyznano tytuły dziesięciu Najpopulariejszym Sportowcom. Czytelnicy „Dziennika Elbląskiego” docenili także uczniów I Liceum Ogólnokształcącego.

Nasi chłopcy po raz kolejny niepokonani.17.01

Nasi chłopcy po raz kolejny niepokonani.

Miło nam poinformować, że w dniu 15.01.2018r., uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w Noworocznym turnieju piłki siatkowej o puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.