Nasze złoto w szachach

szachy puchar
Kilka tygodni temu (16.XII.2020r.) wspaniała ekipa uczniów naszej szkoły reprezentowała 1 LO w trakcie Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Szachach. Jaki był tego finał? Zajęli dwa I miejsca (drużynowo i indywidualnie) i zgarnęli srebro w klasyfikacji indywidualnej chłopców! Dopiero teraz dotarły ich trofea, stąd "poślizg" w naszej relacji z tego wydarzenia.

8. Adrian Popielarczyk z 2c

Wynikami pierwszych czterech wymienionych osób nasza szkoła zdobyła 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Dodatkowo Lidia Czarnecka wywalczyła 1 miejsce w kategorii dziewcząt (zresztą Lidia miała również 1 miejsce wśród wszystkich zawodników:)), a Michał Butkiewicz 2 miejsce w kategorii chłopców.

Gratulujemy!

Ps. Wszystkie wymienione osoby (prócz Olka) należą do szkolnego Kółka Szachowego, gdzie pod -profesjonalnym i życzliwym:) - okiem Lidki nabierają szlifu w sztuce szachowania. Zapraszamy serdecznie innych chętnych, ponieważ, mimo nauki zdalnej - kółkowicze spotykają się nadal on-line. O szczegóły dopytać się można (poprzez dziennik, profile społecznościowe) u każdej z osób z mistrzowskiej ekipy oraz u p. Małgorzaty Krasowskiej.