Konkursy i stypendia

Sukces programistyczny04.12

Sukces programistyczny

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu  zakwalifikowani do półfinałów w MIĘDZYNARODOWYM Konkursie  Programistycznym. Są to:

Kacper Kalinowski kl. 2d
Emilian Kraska kl. 1j
Łukasz Pisarczyk kl. 2d

Natalia Witkowska stypendystką Prezesa Rady Ministrów26.11

Natalia Witkowska stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Z ogromną radością przekazujemy wiadomość, że uczennica I Liceum Ogólnokształcącego – Natalia Witkowska otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2019-2020. Natalia jest uczennicą klasy 2b o profilu biologiczno-chemicznym.

Konkurs09.10

Konkurs

Prezydent Miasta Elbląg i Młodzieżowa Rada Miasta Elbląg zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie logo MRM. W załączeniu pismo przewodnie oraz Regulamin konkursu. Konkurs trwa od 01.10.2019 r. do 22.10.2019 r.

Ogólnopolski przegląd literacki - mamy laureatki10.09

Ogólnopolski przegląd literacki - mamy laureatki

Przed chwilą skończyły się wakacje, a nasi uczniowie już przynoszą powody do dumy. Wiktoria Pichola z klasy 2A oraz Paulina Lepak z klasy 3D zostały laureatkami XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2019. Warto podkreślić, że przewodniczącym jury był sam Tomasz Jastrun.

Stypendia szkolne03.09

Stypendia szkolne

Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2019/2020 można pobrać od 2 września:
- w gabinecie pedagoga ( w godzinach pracy pedagoga)
- na stronie  https://eped.pl w module STYPENDIA
Odbiór decyzji - II tura29.05

Odbiór decyzji - II tura

Decyzje 'Stypendia szkolne' wnioskodawcy (osobiście) mogą odbierać u p. Ewy Skomorowskiej (gab. 37) w godz. 8.30-14.00. Ostateczny termin rozliczenia stypendium - 14.06.2019r. 

 "Wierszem opowiem mój świat"18.03

"Wierszem opowiem mój świat"

Jury - wzruszone wrażliwością piszących, a także ilością dostarczonych utworów - ogłosiło dziś wyniki szkolnego konkursu poezji "Wierszem opowiem mój świat":

I miejsce - Bartosz Bloch
II miejsce - Aleksandra Łopińska

Stypendia - gimnazjum05.02

Stypendia - gimnazjum

Wnioski stypendialne i informacje o stypendium można uzyskać u pedagoga szkolnego Anny Koka-Haufa w gab.25. O stypendium mogą ubiegać się uczniowie  III klasy gimnazjum (średnia ocen w klasie III z przedmiotów za I semestr w nauki 5,20 lub wyżej). Są to:

Konkurs na Recenzję Książki10.12

Konkurs na Recenzję Książki

W naszej szkolnej bibliotece pojawiły się nowe książki, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wybory, dokonane przez uczestników Konkursu na Recenzję Książki, potwierdzają potrzebę tej różnorodności, ponieważ każdy z nich opisał inny tytuł. Zwyciężyła Anna Kurzyńska z klasy 1e.

Chemiczny sukces!22.11

Chemiczny sukces!

Z ogromną dumą informujemy, że uczennica klasy IIIc  Alicja Piekarska zakwalifikowała się do zawodów I stopnia  65.Ogólnopolskiej  Olimpiady Chemicznej.